У вартість послуги включено:
1) Обрабока губ помягкуючим засобом
2) Аплікаційная анестезія (без застосування ін'єкції).
3) Ультразвуковий скейлінг всіх зубів.
4) Air-flow всіх зубів.
5) Обробка професійною пастою всіх зубів.
6) Поліровка всіх зубів.
7) Обробка контактних поверхонь зубною ниткою.
8) Покриття зубів фторованим лаком.
В нашій клініці гігієну порожнини рота проводять тільки спеціалісти з вищею медичною освітою, а не лікарі-гігієністи (які є середнім медичним персоналом).
Ми застосовуємо тільки оригінальні технології і матеріали. Ми не намагаємось знизити вартість процедури за рахунок Вашого здоров'я!
Комплексна чистка зубів рекомендована всім 1 раз на 6 месяців. Ця процедура допомогає попередити появу карієсу і захворювання ясен.
Як проводиться професійна гігієна порожнини рота?
Професійна чистка зубів складається з декількох етапів:
1) Зняття зубного каменю ультразвуковим апаратом.
Спеціальний апарат (скейлер) виробляє ультразвукові хвилі металевою насадкою, котра підноситься до зубного каменю. Також ультразвукова хвиля передається на поверхню зубних відкладень через потік води, яка подається з апарату на зуб. В результаті впливу ультразвукових хвиль насадки і коливань пухирьців повітря в воді, зубний камінь руйнується на дрцбні куски і відстає від поверхні зуба. Таким чином, послідовно, з кожного зуба видаляється увесь над- і підясеневий зубний камінь.
2) Зняття зубних нашарувань і поліровка зубів порошковоструйним апаратом, метод «AirFlow».
З цього апарату на поверхню зубів подається струмінь порошку (під тиском) разом з водою. Порошок має спеціальний склад, володіє м'якими абразивними властивостями, містить кальцій (за рахунок якого зміцнюється емаль зубів), соду (яка створює легкий відбілюючий ефект). Струмінь порошку проникає в усі важкодоступні ділянки, заглиблення і фісури, вибиваючи звідти зубний наліт. За рахунок такої обробки полірується поверхня емалі, видаляється наліт з-під ясен, з-під ортопедичних конструкцій, і міжзубних проміжків.
3) Покриття зубів фтор-препаратами.
Очищена від нальоту зубна емаль краще поглинає фтор, так необхідний їй для захисту від карієсу. Тому, після чистки, на поверхню зубів наноситься фтор-лак або фтор-гель для укріплення емалі і попередження розвитку підвищеної чутливості зубів. При необхідності і при бажанні паціента замість звичайного фторування можно провести процедуру «глибокого фторування емалі». Далі стоматолог дає всі необхідні рекомендації по індивідуальній гігієні, підбирає необхідну пацієнту зубну щітку та зубну пасту, вчить правильно користуватися ними а також зубними флосами.
Результати професійної гігієни
Як часто необхідино проводити професійну чистку зубів?
Зазвичай, професійну гігієну порожнини рота рекомендується проводити 1 раз в 6 місяців.
Але все залежить від того, наскільки швидко у Вас утворюється зубний наліт. Якщо є необхідність, можна проводити процедуру і частіше (тому що вона абсолютно нешкідлива для зубів). Деяким пацієнтам, які самостійно вдома дуже ретельно доглядають за зубами, досить проведення 1 процедури на рік.
Чи болюча процедура?
Іноді зняття каменів ультразвуком викликає неприємні відчуття, особливо, якщо вже є проблеми з пародонтом, оголення коренів зубів або стирання емалі. В такому випадку, при бажанні пацієнта може бути проведена місцева анестезія.
Зняття нальоту апаратом «Air-flow», як правило, безболісно. Частинки порошку можуть відскакувати від поверхні зубів і потрапляти на слизову порожнини рота, викликаючи легке печіння. Протягом доби після процедури може зберігатися легка кровоточивість ясен. Однак якщо дотримуватися всіх рекомендацій стоматолога, дуже скоро після чистки всі неприємні відчуття пройдуть і залишаться тільки чисті зуби і здорові ясна!
Потрібно завжди пам'ятати, що шкода від зубних відкладень завжди в багато разів більше, ніж дискомфорт від чищення зубів.
Які протипоказання існують до професійної гігієни?
Професійна гігієна в тому чи іншому обсязі може проводитися практично всім.
Потрібно тільки підібрати оптимальний час для цієї процедури і оптимальний обсяг. Наприклад, чистку краще відкласти на деякий час, якщо Ви застуджені, якщо на обличчі є висипання герпесу («застуда»), при загостреннях хронічних захворювань в організмі.
На різні етапи гігієни є також свої протипоказання.
Протипоказання до ультразвукового чищення (зняття зубного каменю):
Наявність електрокардіостимулятора
Аритмічна хвороба серця
Перші 12 тижнів вагітності
Захворювання крові (наприклад, гемофілія, лейкоз і т.д.)
Протипоказання до порошково-струменевого чищення зубів:
Загострення захворювань дихальної системи, бронхіальна астма
Важкі захворювання нирок і серцево-судинної системи
Захворювання слизової оболонки порожнини рота в період загострення
У будь-якому випадку лікар завжди зможе підібрати безпечний для Вас метод очищення зубів від нальоту!
Чи можна проводити професійну гігієну зубів вагітним?
Можна, і навіть дуже потрібно! Адже в цей період зуби жінки особливо схильні до негативних впливів. Плід в утробі матері, забирає на себе більшу частину вітамінів і мінералів, що надходять з їжею. Зуби вагітної жінки позбавлені цих необхідних речовин, в результаті чого стають ослабленими. Тому дбати про чистоту зубів потрібно вдвічі ретельніше, ніж до вагітності.
Крім того, в організмі вагітної жінки відбуваються зміни гормонального фону, які позначаються на стані ясен. Дуже часто у вагітних жінок зустрічається таке захворювання, як гіпертрофічний гінгівіт. Це збільшення ясен в обсязі, їх «розростання». При такому захворюванні необхідно обов'язково проводити акуратну професійну гігієну, не допускати утворення зубного нальоту і відвідувати стоматолога для призначення необхідних місцевих лікарських препаратів.
Бажано провести повну санацію порожнини рота разом з професійною гігієною ще до вагітності. Але якщо Ви не встигли цього зробити, то провести процедуру можна і під час вагітності.
Як відомо, перші 12 тижнів вагітності - найважливіші у формуванні плоду. У цей період йде розвиток плаценти, закладка всіх органів у дитини. У цей період небажані агресивні дії на організм. Тому, при необхідності зняття зубного каменю ультразвуком, все ж, краще почекати 2-го або 3-го триместру вагітності.
А що стосується інших методів чистки - вони дозволені в будь-який період вагітності.
Рекомендації
Професійна гігієна порожнини рота в кабінеті стоматолога дозволяє значно поліпшити стан ясен, зменшити їх кровоточивість, зменшити неприємних запах з роту, продовжити відчуття свіжості в роті після чищення зубів.
Крім того, професійна чистка включає в себе ще й полірування поверхні зубів, а до гладко відполірованої поверхні емалі в подальшому буде менше «прилипати» зубний наліт.
Якщо Ви вирішили всерйоз подумати про майбутнє Ваших зубів, то в першу чергу варто відвідати фахівця, який складе план профілактичних процедур, проведе професійну (апаратну) чистку зубів, видаливши всі наявні зубні відкладення (про які Ви, можливо, і не підозрювали).
Потім стоматолог навчить Вас правильно чистити зуби в домашніх умовах, підбере потрібні, саме Вам, засоби індивідуальної гігієни. І тільки після цього, дотримуючись даних рекомендацій, Ви зможете підтримувати самостійно отриманий від чищення ефект.
Зміцнити емаль зубів, щоб забезпечити їм додатковий захист від карієсу, допоможе така профілактична процедура, як фторування емалі зубів. Крім того, фторування зменшує гиперестезію зубів (їх підвищену чутливість до холодних і гарячих подразників).
Необхідний саме Вам вид професійної чистки зубів може визначити тільки лікар-стоматолог. У разі наявності твердих зубних відкладень (зубних «каменів») видалити їх можливо тільки за допомогою ультразвукового чищення, а потім відполірувати поверхню зубів необхідно за допомогою методу «AirFlow», тобто необхідна комплексна професійна гігієна порожнини рота. У разі якщо на зубах є просто невеликі потемніння і м'який зубний наліт, достатньо всього лише процедури «AirFlow».
Записатися на профчистку в Києві Ви можете у нашого адміністратора за телефоном (098) 561 20 07 Телефонуйте нам прямо зараз!