Лазерне відбілювання зубів

У клініці Сучасн Сімейної Стоматології за допомогою процедури відбілювання зубів вам допоможуть отримати привабливу посмішку в найкоротший терміни. Ви зможете змінити своє життя, стати більш впевненою людиною. Для відбілювання зубів ми використовуємо сучасний лазер.

Основні переваги лазерного відбілювання зубів

 • Безболісність. Лазерний промінь не нагріває тканини, діє імпульсно. Термічні ураження виключені.
 • Оперативність вирішення задачі. Лазерне відбілювання зубів проводиться досить швидко. Сеанс триває 30-40 хвилин. Навіть за такий короткий час кожен зуб може стати білішим на декілька тонів.
 • Точність впливу. Лазерна установка дозволяє забезпечити чіткий підбір інтенсивності, часу процедури. Це дає можливість рівномірного відбілювання зубів.
 • М'який вплив. Завдяки цьому відбілювання зубів лазером може проводитися навіть для чутливих зубних тканин.
 • Тривалий результат. Після відбілювання зуби залишаються привабливими протягом декількох років.
 • Доступність. Ціна процедури є відносно невисокою.

Етапи відбілювання зубів лазером

Підготовка . Спочатку лікар визначає, який колір має зубна емаль. Після цього рекомендується пройти процедуру професійної гігієни порожнини рота. Вона дозволить видалити всі відкладення з зубів (наліт, камінь). Відбілювання зазвичай призначають через 1-2 дні.

Процедура. Відбілювання проводиться в 2 етапи:
-1- наноситься спеціальний гель. Він поглинає лазерне випромінювання;
-2- робота лазера. Луч активує перекис водню, який входить до складу гелю. В результаті темний пігмент освітлюється, структура емалі ущільнюється. Активація гелю проводиться на кожній ділянці протягом 20-30 секунд.

Як і після будь-якого іншого відбілювання, не рекомендується в перший день вживати продукти або напої з барвниками. Це може викликати фарбування зубів.

Результат лазерного відбілювання зубів

Ви думаєте, що в результаті лазерного відбілювання можна освітлити тільки не дуже темні зуби? Насправді, це не так. Лазерне відбілювання дозволяє видалити із зубів навіть наліт від чаю і кави, тютюну, лікарських засобів та ін.

Переваги відбілювання зубів лазером в клініці Сучасної Сімейної Стоматології:

 • Індивідуальний підхід. Фахівці клініки «Сучасної Сімейної Стоматології» готові врахувати всі побажання пацієнта. Вони проведуть оцінку стану зубів, визначать їх початковий колір, виключать наявність зубних захворювань. Лікар обов'язково уточнює, який відтінок ви хочете отримати в кінцевому результаті, розповість, чи можливо це, і якщо ні, то з яких причин.
 • Оперативність надання послуг. У клініці «Сучасної Сімейної Стоматології» не буває черг. Ми не змушуємо пацієнтів довго чекати в черзі перед лазерним відбілюванням зубів. Ви можете записатися на відбілювання зубів у зручний для себе час.
 • Наявність необхідного обладнання. Ми маємо в своєму розпорядженні усе обладнання та інструментарій, який потрібен для проведення якісного лазерного відбілювання. Фахівці клініки використовують тільки якісні витратні матеріали.
 • Оптимальна ціна відбілювання зубів в Києві. Звертаючись до нас, ви не будете переплачувати. Відпрацювавши використовувану методику, ми не завищуємо ціну процедури. Це робить послуги клініки максимально доступними для всіх категорій пацієнтів.
 • Комфорт. Під час будь-яких медичних втручань чи на етапі підготовки до них, персонал клініки оточує пацієнта своєю увагою. Ми піклуємося про емоційний стан наших пацієнтів.
 • Безпека. Всі процедури проводяться в стерильних умовах з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних норм. Завдяки цьому лазерне відбілювання зубів не призводить до виникнення запалення та інших ускладнень.

Вас цікавить точна ціна лазерного відбілювання зубів в Києві? Хочете записатися на прийом? Телефонуйте! Наші фахівці розкажуть про те, скільки коштує лазерне відбілювання, дадуть відповідь на Ваші запитання!