Про нас

Добро пожаловать!

Ми раді бачити Вас на сайті нашої клініки сучасної стоматології!

До Ваших послуг пропонується повний набір стоматологічних послуг, який необхідний для профілактики і лікування зубів і ясен. Клініка має добру та тривалу історію роботи в Печерському районі міста Києва, за адресою вул. Німанська 6.

Наші фахівці мають дипломи і сертифікати, які підтверджують високий рівень володіння лікувальними маніпуляціями. Ознайомитися з сертифікатами Ви можете у відповідному розділі сайту. Головний же критерій професіоналізму наших стоматологів - це, звичайно, вдячні і здорові пацієнти, а також їх позитивні відгуки серед друзів і знайомих.

Для здійснення якісного і професійного лікування в клініці застосовується найсучасніше обладнання та витратні матеріали відомих світових виробників.

Особлива увага приділяється стерильності інструментарію. Для цього використовується стерилізаційна, обладнана за всіма санітарними нормами і оснащена автоклавом італійського виробництва. Весь інструментарій проходить кілька етапів очищення і стерилізації.

Клініка сучасної стоматології - це клініка для всієї родини! Для кожного пацієнта ми підберемо найзручніший час відвідування, і проявимо максимальну гнучкість в складанні графіка відвідувань. Саме для зручності наших пацієнтів, біля клініки є майданчик для паркування автомобілів. Для пацієнтів, які віддають перевагу пересуватися громадським транспортом, клініка розташована в хвилинній близькості від станції метро "Дружби народів". Також, хороша наземна розв'язка дозволяє доїхати до клініки з більшості районів міста Києва з мінімальною кількістю пересадок.

Серед пацієнтів клініки сучасної стоматології багато успішних і знаменитих людей, які досягли значних результатів у мистецтві, музиці, футболі та інших сферах. Деякі з них залишили коментарі та фото на пам'ять з нашими стоматологами, з якими Ви можете ознайомитися. Також нашу стоматологію відвідують багато іноземців і просто хороших людей зі всієї України!

Цінова політика клініки сучасної стоматології є конкурентною, але при цьому, дозволяє зберігати якість послуг на гідному рівні. Детальніше з цінами ви можете ознайомитися у відповідному розділі сайту. Остаточна вартість лікування пацієнта визначається лікуючим стоматологом під час консультації, після огляду, діагностики та складання плану лікування.

Якщо у Вас є питання щодо профілактики захворювань зубів і ясен або Ви маєте потребу в лікуванні, протезуванні або імплантації, телефонуйте нам і записуйтесь на прийом, прямо зараз! Пам'ятайте, що карієс не чекає, і чим раніше його почати лікувати, тим більше залишиться здорових тканин зуба, а менше буде витрат часу і фінансів.