Ортодонтія

Сучасна наука ортодонтія - це розділ стоматології, що займається виправленням прикусу і неправильно розташованих зубів (нерівних, кривих, щілин між зубами).
Більше 90 відсотків людей на землі мають викривлені зуби або неправильний прикус. Причому більше 30 відсотків таких людей потребують спеціалізованої допомоги лікарів-ортодонтів .

Неправильний прикус і нерівні зуби - це не тільки негарно, але й небезпечно для здоров'я. У будь-яких статтях, присвячених ортодонтії, написано, що неправильний прикус і нерівні зуби, через неможливість проводити нормальну гігієну порожнини рота, викликають розвиток карієсу, призводять до швидкої стертості зубів, ускладнюють, та іноді унеможливлюють протезування. І що найнеприємніше - призводить до порушень скронево-нижньощелепного суглоба - найскладнішого суглоба в організмі людини.

Будь-які зміни в скронево-нижньощелепному суглобі, практично не піддаються виправленню. Саме тому життєво необхідно своєчасно виправляти неправильний прикус і вирівнювати свої зуби. Ну, і звичайно, не варто забувати, що людина з нерівними зубами і неправильним прикусом виглядає непривабливо.
У клініці широко застосовуються новітні методи ортодонтичного лікування , в тому числі зовнішні і внутрішні (невидимі) брекет системи, апарат «Інвізілайн» (прозорі капи для корекції прикусу для дорослих пацієнтів), знімні ортодонтичні апарати.