Імплантація зубів

Технологія імплантації з'явилася, як відповідь на грандіозний ряд запитів найбільш просунутих і зайнятих пацієнтів стоматологічних клінік. По-перше, люди перестали задовольнятися огидними і незграбними зубними протезами, які «ставили» в роті в минулому столітті. По-друге, більшості пацієнтів не подобався низький рівень надійності фіксації подібних пристосувань в роті. По-третє, процес установки коронок, в ході якого потрібно спилювати здорові зуби, викликав тремтіння у кожного адекватно мислячого пацієнта. Тому технологія створення зубних протезів за допомогою імплантатів швидко стала однією з найпопулярніших у світі та Києві.

Порядок проведення імплантації зубів

1. Підготовчий етап однієї з найбільш вдалих технік встановлення імплантату в щелепні кістки вимагає аналізу фізичного стану потенційного пацієнта, а також його спеціального стоматологічного обстеження. Всі знайдені проблеми зі здоров'ям, і конкретно в ротовій порожнині, повинні бути усунені до того, як буде розпочата імплантація зубів.
2. Сама операція по установці нового відростка, призначеного для первинної обробки їжі, проходить під місцевою анестезією. Її тривалість - трохи більше години.
3. Лікар розкриває епітеліальні тканини, які ускладнюють доступ до імпортування чужорідного тіла в кістку щелепи.
4. Після цього в тверду тканину вставляється дентальний імплантат. Він може мати різну форму. Найбільш поширена - циліндрична. Розмір основи для новенького зуба підбирається індивідуально, з огляду на морфологічні особливості ротової порожнини пацієнта.
5. Слизову зашивають.
6. На дентальну основу кріпиться легкий пластиковий протез. Він буде стояти до тих пір, поки імплантат НЕ інтегрується з кістковою тканиною щелепи.
7. З часом пластиковий протез міняють на привабливий зуб - коронку з вибраними пацієнтом параметрами матеріалу.

Переваги способу «відновлення» зуба за допомогою імпланту

Плануючи імплантацію, майбутній володар ідеального зубного ряду повинен мати чітке уявлення про переваги даного способу імплантації дентальної бази.

По-перше, хід операції по його установці непристойно короткий - тривалість всієї імплантації не повинна бути більше 60 хвилин. Це дозволяє порівняти імпортування протезної бази з пломбуванням зуба, стрижкою або стандартним бізнес-ланчем.

По-друге, імплант сьогодні визнаний найбільш точним хірургічним компонентом. Тому в ході імплантації під впливом маніпуляції буде лише конкретна ділянка щелепи, і нічого більше. Тому вся процедура пройде в максимально щадному для пацієнта режимі.

Вартість, ризики, експлуатація імплантату

На ціну імплантації в першу чергу впливає вартість обраної системи імплантатів. Застосування різних матеріалів робить подібні операції доступними більшості соціальних верств, на які «розбитий» сучасний Київ. У нашій клініці ви можете познайомитися з усіма існуючими на сьогоднішній день різновидами зубних протезів, які можуть бути прикріплені на дентальну основу.

Плануючи імплантацію зубів, не забувайте про потребу в дбайливій ​​експлуатації отриманої «перлини». Важливо все - і особиста гігієна ротової порожнини, і ймовірність появи в роті вогнищ інфекції, які можуть ускладнити процес імплантації дентальної основи.
Вибираючи клініку, врахуйте фактори, що гарантують максимальну пролонгацію терміну служби зубного протеза. Досвідчені пацієнти, які пройшли на одне стоматологічне втручання, звертають увагу на виробника імплантатів, а також на акуратний зовнішній вигляд коронки. Крім того, пацієнтів повинно зацікавити час, яке планує витратити на операцію стоматолог, а також наявний в клініці інноваційний інструмент. Не зайвим буде переглянути дипломи та сертифікати, а також відгуки в Інтернеті про лікаря, якому ви довірите імплантацію власного зуба.