Профілактика і терапія зубних хвороб у вагітних

Стоматологічна клініка Сучасної сімейної стоматології проводить комплексну терапію і профілактику зубних захворювань у вагітних. Період очікування дитини - складний час у житті кожної жінки. Це термін, коли до свого здоров'я слід ставитися як можна уважніше.

Профілактика і лікування зубів в ранні терміни вагітності, а також періодичний контроль фахівців дозволять Вам зберегти зуби в ідеальному стані і дати більше здоров'я майбутньому малюку.

Чому профілактика зубних хвороб у вагітних особливо важлива?

У період виношування у дитини активно формується кісткова система, і навіть невелика нестача кальцію в організмі здатна серйозно вдарити по здоров'ю майбутньої матері. Зубна емаль при цьому страждає в першу чергу. Іншою небезпекою є зміни гормонального фону, які здатні спровокувати розвиток гінгівіту (кровоточивості ясен) і пародонтозу.

На початкових етапах очікування дитини виникає підвищена чутливість до смаків і запахів, і розвиток токсикоза заважають жінкам ретельно чистити зуби . У роті накопичується безліч шкідливих бактерій, які вносять свій внесок в появу захворювань. Одночасно із збільшеним апетитом, збільшенням кількості споживаних вуглеводів і зміною мікрофлори ротової порожнини, цей фактор здатний зіграти дуже несприятливу роль.

Наявність карієсу, вогнищ запалення - гінгівіту, пародонтозу та інших захворювань - це небезпечні явища, які у вагітних пацієнток повинні бути негайно усунуті. Якщо в ротовій порожнині присутня інфекція, вона з потоком крові може розноситися по всьому організму, завдаючи величезної шкоди матері і її майбутній дитині.

Терапія зубних хвороб і запалень ясен у вагітних жінок здійснюється з використанням спеціальних, максимально безпечних лікарських препаратів. Професійний лікар-стоматолог підбере для Вас спеціальні анестетики, які не проникають через плацентарний бар'єр, і запропонує найбільш щадні методи діагностики, які дозволять значно скоротити кількість рентгенівських знімків.

Комплекс стоматологічних послуг для вагітних

У нашій клініці Вам запропонують:

- Кваліфіковану консультацію з усіх питань терапії та профілактики;
- Допомогу у виборі часу для лікування зубів в період вагітності;
- Лікування фторвмісними матеріалами, що позитивно впливає на стан зубів матері і майбутньої дитини;
- Щадну анестезію і лікарські засоби які доведено, що не мають ніяких побічних ефектів у вагітних;
- Спеціальне безпечне обладнання для рентгенівської зйомки;
- Індивідуально розроблену програму профілактики зубів, лікування в вагітність.

Лечение фторсодержащими препаратами и фторирование

У нашій клініці виконуються стоматологічні процедури, які спрямовані на зміцнення емалі зубів . Вони суттєво зменшують ризик руйнування зубів під час вагітності і подальшого годування новонародженого. Зокрема, найбільш затребуваною з таких процедур є фторування зубної емалі .

Для зміцнення зубної емалі і збереження її від руйнування стоматологи рекомендують проводити місцеві процедури. Вони полягають в обробці зубних рядів спеціальними препаратами і лаками, до складу яких входить фтор.

В результаті фторування зубна емаль твердне, стає міцнішою і менш вразливою перед дією шкідливих бактерій. Одночасно підвищується стійкість емалі до дії кислого середовища, зменшується ризик захворювань і запалень.

Фториди пригнічують розмноження бактерій, знижуючи ймовірність карієсу і інших зубних хвороб. Однак концентрація активних сполук фтору не повинна бути занадто високою, так як надлишок фтору здатний привести до флюорозу, підвищенню ламкості кісток і інших порушень. Тому процедуру фторування повинен проводити тільки кваліфікований фахівець.

Професійне чищення і комплексний гігієнічний догляд

Для вагітних пацієнток фторування зубної емалі не протипоказане. Що стосується інших лікувально-косметичних процедур, то в період виношування дитини до них слід підходити вкрай обережно. В цей час, наприклад, не рекомендується робити відбілювання. Засоби, використані для освітлення емалі руйнують її верхній шар, що здатне викликати руйнування твердих зубних тканин і розвиток карієсу. У вагітних жінок емаль часто буває ослаблена, тому будь-яке хімічне втручання може порушити її цілісність. А ось професійна чистка, зняття зубного нальоту і каменю не завадять.

Регулярно знімаючи з поверхні емалі накопичені зубні відкладення, Ви вберігає себе від розвитку карієсу. У домашніх умовах провести на належному рівні чистку досить складно, тому час від часу слід звертатися до лікаря-стоматолога.

Фахівці клініки Сучасній сімейної стоматології надають повний комплекс послуг з професійної чистки зубів (в тому числі і за сучасною технологією Air Flow), проводять консультації щодо гігієнічного догляду за порожниною рота і будь-яким іншим питанням, пов'язаним з профілактикою і лікуванням зубних захворювань. Ми уважно і дбайливо ставимося до кожної пацієнтки, прагнемо зробити все можливе, щоб зберегти здоров'я її і майбутнього малюка.

Що необхідно знати, вирушаючи на прийом до стоматолога?

Пломбування, протезування та інші стоматологічні послуги для вагітних жінок протипоказані. Однак, вирушаючи на прийом до лікаря, обов'язково заздалегідь попередьте його про те, що ви чекаєте дитину. Це допоможе стоматологу підібрати максимально безпечні препарати і методики, які не зашкодять вашому самопочуттю та здоров'ю майбутнього малюка.

Дізнатися ціни на лікувальні та профілактичні процедури, обстеження, консультації лікарів можна, скориставшись прайс-листом на нашому сайті. Запис на прийом до лікаря здійснюється за контактним телефоном (098) 561-20-07

Стоматологічна клініка Сучасній сімейної стоматології працює щодня, з 9:00 до 20:00, в неділю з 10.00 до 18.00. Чекаємо на Вас!